Kde si utáhnem kravaty:

Kapelní tým 

Martin Kössl

Martin Kössl

zpěv, housle
CEO Simple Muffin, členy kapely často přezdívaný jako Kapitán, vychodil lidušku na Praze 10, má za sebou úspěšné houslové turné po Rakousku, kde ho v místní sokolovně 3x vytleskali. Úspěch se mu tak zalíbil, že v 15 letech založil progresivní kapelu Dokonalý Nesoulad. Po skandálu na koncertě v Huntířově byl nucen rozpustit celý tým a na čas se skrýt před veřejností. Nicméně hudební průmysl ho přitahoval jako magnet, založení Simple Muffin bylo proto nevyhnutelným krokem.
Honza Vítkovský

Honza Vítkovský

kytara, zpěv
Technical Director Simple Muffin, vesničan v kapele zajišťuje hladký a bezpečný provoz nástrojové infrastruktury. K hudební branži přičichl v 2. pol. 90. let v protestně-punkově industriální kapele LSB. Leadership následně prokázal s celky Studený Mír a Mezkalin. Na kraji tisíciletí byla pro startující značku Simple Muffin jeho syrově kutá kytarová minulost jasnou volbou. S rostoucí poptávkou také subdodává zakázkové hudební nástroje PAGMAN (Jan Vítkovský - Simple Muffin a JEEZ, Vít Zima - Simple Muffin, Aleš Petržela - Lola, Ján Tulenko).
Vít Zima

Vít Zima

baskytara, zpěv
Chief Marketing Officer, otec groovu, jeden z nejdéle sloužících členů kapely. Základy svého umění získal v avantgardní formaci Pomocná škola na konci 90. let. Pečlivě budovaná síť kontaktů vyústila na začátku milénia ve spoluzaložení Simple Muffin. Nesrozumitelné a obyčejným člověkem těžko pochopitelné korporání termíny dokáže pronášet s odzbrojující lehkostí, jeho životní zkušenosti v nadnárodních korporacích jsou pro kapelu naprosto nedocenitelné.
Cyril Hirsch

Cyril Hirsch

perkuse, zpěv
Lehce vyhořelý Senior Consultant z kapel Nukleární Vokurky a Neosound, kde měl v gesci bicí nástroje. Kariéru započal již ve 14 letech jako nadějný zpěvák gymnaziálni kapely. Tuto dobu kariérního vzestupu dobře reprezentuje dobová píseň s refrénem "Jó Cyril, ten má styl" a prozaickym názvem "Cyril".  Po krachu obou výše zmíněných hudebních subjektů zakotvil na pozici, která nejlépe reflektuje jeho potenciál. Jako perkusista a backvokalista kapely Simple Muffin.
Ondra Veselý

Ondra Veselý

bicí nástroje
Rhythm & Groove Manager, nejčerstvější posila Simple Muffin. Profesionál, konzervatorista milující beaty, tikající hodiny a tlukot lidského srdce. Jeho silnou stránkou je fenomenální schopnost zatvářit se na všech fotografiích zcela totožně. Mezi slabé stránky patří skutečnost, že si narozdíl od ostatních členů kapely zahrál několikrát v O2 Aréně před zaplněným hledištěm, což vyvolává u některých členů týmu pocity rozladěnosti a nepohodlí. Mezi jeho koníčky patří turistika a experimentální chemie.
Mikuláš Čimbura

Mikuláš Čimbura

klávesy, zpěv

Pro studenty, hospodský, kuchaře a zahradníky umí hrát každej. Proto jsme zaslíbili kapelu lidem z kanclů. Zasloužej si to a jsou populární hudbou opomíjený.
Hrajeme taneční muziku, funk, pop, čardáše a šansóny. Společným jmenovatelem je autorská taneční řežba, se kterou boříme kancly a sály.